gototopgototop
Киевский академический театр Драмы и комедии на левом берегу Днепра

ОГОЛОШЕННЯ

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

ТВЗК «Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» (м. Київ, Броварський проспект, 25) відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- Художник-графік
Форма працевлаштування - контрактна
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, магістр)
- стаж роботи за професією художника, графічного дизайнера, фахівця з комп’ютерної графіки(дизайну) не менше 2 років
Претенденти на цю посаду представляють власні роботи з виготовлення макетів для випуску друкованої реклами, ескізи стендової реклами, плакатів та афіш, буклетів.
Претенденти на цю посаду повинні знати: теорії кольорознавства, типографіки і композиції, основи кольороподілу та сучасні концепції їхнього використання в графічному дизайні; мати досвід розробки дизайну різноманітної поліграфічної продукції (візитки, флаєри, листівки, календарі, буклети, афіші, плакати, банери, тощо) і підготовки макетів до друку у відповідності до технологічних вимог поліграфічного виробництва; мати досвід створення статичних банерів для веб-сайтів за стандартами інтернету; володіти сучасними методами дизайнерського проектування та на професійному рівні засобами ПЗ – спеціалізованими програмними продуктами Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign.
- Артист драми вищої категорії
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста драми І-ї категорії не менше 3 років.
- Артист соліст-інструменталіст першої категорії
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста соліста-інструменталіста II категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років. Досконала техніка володіння музичними інструментами.
-Артист соліст другої категорії
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:
- заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
- особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
- копію документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності)
- копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- творче резюме, портфоліо;
- портфоліо власних робіт макетів для випуску друкованої реклами, ескізи плакатів та афіш, буклетів та ін. (на флешці, або на електронну пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) – для посади художник-графік.
Працівники, які знаходяться із ТВЗК «Київський театр драми і комедії на лівому березі Дніпра» в трудових відносинах та бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Усі претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня.

Документи від претендентів приймаються протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення на офіційному сайті Театру або Міністерства культури України (залежно від того, який факт відбувся раніше) з урахуванням режиму робочого часу Театру за адресою:
м. Київ, вул. Митрополи́та Андре́я Шепти́цького, б.24 (відділ кадрів театру),

Дата і місце проведення конкурсу: 6 квітня 2017 року за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 25. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.
Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Довідки з питань проведення конкурсу надаються за тел. 044-517-48-29 (відділ кадрів) або за електронною адресою Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 

button 

Клуб любителей нашего театра
г. Киев,
пр. Броварской, 25
(м. Левобережная)

Администратор:
+38 (044) 517-41-04

Касса:
Работает ежедневно
с 10 до 19
(перерыв на обед
с 15 до 16)

+38 (044) 517-89-80
e-mail: tdk_admin@ukr.net
 

Режим работы театра:
Администрация:
вт. - сб. с 11:00 до 19:00

Начало спектаклей:
детские - 12:00
дневные - 15:00
вечерние - 19:00

Мы в